ÂLÂ Parti Eskişehir Vilayet Lideri Ekmen istifa etti

İYİ Parti Eskişehir Vilayet Lideri Eren Ekmen, vazifesinden istifa ettiğini duyurdu. UYGUN Parti Genel Lideri Meral Akşener’in görüşü ve bilgisi dahilinde istifa ettiğini açıklayan Ekmen, toplumsal medya paylaşımında, “Geçtiğimiz periyot genel seçim sürecine girildiğinde, seçime kısa mühlet varken mevcut vilayet liderlerinin milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesi parti teşkilatlarında bir grup sorunlar yaşanmasına sebep olmuştu” dedi.

Ekmen, Twitter paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Geçtiğimiz periyot genel seçim sürecine girildiğinde, seçime kısa mühlet varken mevcut vilayet liderlerinin milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesi parti teşkilatlarında bir grup dertler yaşanmasına sebep olmuştu. Milletvekili aday adayı olmayı düşündüğüm ve seçim sürecine girerken parti teşkilatımızın bekasına verdiğim değeri için, 20.06.2022 tarihinde genel merkezimiz tarafından düzenlenen vilayet liderleri toplantısı sonrasında Genel Liderimiz Sayın Meral Akşener’in görüşünü alarak ve bilgisi dahilinde Uygun Parti Eskişehir Vilayet Başkanlığı vazifemden istifa ediyorum.

Eskişehir Uygun Parti yeni Vilayet Lideri ve idaresiyle birebir tempo ve şevkle ülkemizin ve kentimizin geleceği için birlikte çalışacağımızı bilmenizi isterim.

Bu süreçte birlikte çalıştığım tüm parti teşkilatlarımıza ve benimle birlikte vazife yapan yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.