Kayseri’de şok olay: Şüphelinin itiraf ettiği vadide onlarca kemik bulundu

Edinilen bilgiye nazaran, 2020 yılından bu yana kayıp olan 24 yaşındaki 1 çocuk annesi Sevil Kutlu olayıyla ilgili Kayseri Vilayet Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği grupları harekete geçti.

Cinayet dedektifleri, bir televizyon kanalındaki programda kuşkulu konuşmaları ile dikkat çeken Sevil Kutlu’nun eski sevgilisi olduğu öğrenilen Yusuf K.’yi gözaltına aldı.

Yusuf K. tabirinde, Sevil Kutlu’yu öldürüp gömdüğünü, bir müddet sonra gömdüğü yerden çıkararak İncesu ilçesine bağlı Tahirinli Mahallesi yakınlarında bulunan vadiye yırtıcı hayvanların yok etmesi için koyduğunu itiraf etti.

60 POLİS ALANI DİDİK DİDİK ARADI

İtiraf üzerine harekete geçen Cinayet Ofis Amirliği öncülüğünde yaklaşık 60 polis vadiye giderek arama yaptı. Kayalık alanı didik didik arayan gruplar, birinci olarak toprağa gömülü çene kemiği buldu.

Alanı genişleterek aramalarına devam eden gruplar, farklı aralıklarda beşere ilişkin olduğu bedellendirilen onlarca kemik modülü buldu.

Kemikler bir ortaya getirilerek, incelemeye alındı. Olay yeri inceleme polislerinin çalışmasının akabinde kemikler alınarak emniyete götürüldü.

VADİ ŞÜPHELİNİN AİLESİNİN YAZLIK KONUTUNA YAKIN

Ayrıyeten, kemiklerin bulunduğu vadinin kuşkulu Yusuf K.’nin ailesinin yazlığının bulunduğu Süksün Mahallesi’ne yakın olması dikkat çekti.

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.