Samsung Galaxy Tab S9 FE+’ın fiyatı sızdırıldı

Son aylarda birçok duyum ve sızıntıyla karşılaştık. Ancak artık Samsung’un Fan Edition cihazlarının gelişi kesinleşti gibi görünüyor. Güney Koreli marka, S23 FE akıllı telefonunun Hindistan’da piyasaya sürüleceğini zaten ima ediyor. Galaxy Buds FE, Arjantin’deki resmi internet sitesinde listelendi. Şimdi de Galaxy Tab S9 FE+’ın varlığı kesinleşti ve yakında tanıtılacağı düşünülüyor. Samsung’un yaklaşan Fan Edition cihazlarını tek bir etkinlikte mi yoksa ayrı ayrı mı duyuracağı henüz belli değil.

Samsung Galaxy Tab S9 FE+, Hindistan’da piyasaya sürüleceği kesinleşti ve fiyatı hakkında ipuçları verildi. Bu tablet, Flipkart’ta listelendi. Bu, tabletin e-ticaret platformunda satışa sunulacağını doğruluyor. Listeleme, Flipkart’ın yıllık festival sezonu satış etkinliği olan Big Billion Days micrositesi altında yer alıyor. Bu listeleme sayesinde Tab S9 FE+’ın nasıl göründüğüne dair bir fikir ediniyoruz ve cihazın sızan pazarlama görselleriyle benzer olduğunu görebiliyoruz. Cihaz beyaz renkte gösteriliyor, ancak lansmanda daha fazla renk seçeneğini de görmeyi umuyoruz.

Samsung Galaxy Tab S9 FE+’ın fiyatı sızdırıldı

Flipkart’ta yapılan listeleme, Samsung Galaxy Tab S9 FE+’ın fiyatını da belirtiyor. Fiyatın ‘Sadece Rs 3X,XX9’ olarak belirtilmesi, tabletin 30.000 (360 dolar) Rs ile 39.999 Rs (480 dolar) arasında bir fiyatla satışa sunulabileceğini gösteriyor.

Raporlara göre Galaxy Tab S9 FE+, 1.600 x 2.560 piksel çözünürlüğünde 12,4 inç bir ekrana sahip olacak. Cihazın içerisinde Exynos 1.380 yonga setiyle birlikte en fazla 12GB RAM ve 256GB depolama alanı bulunması bekleniyor. Kore Test Laboratuvarı Sertifikası, cihazın 45W hızlı şarjı destekleyen 9.800mAh bir pil ile güç bulacağını ortaya koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx